Corporate Finance Consultant

Van már 3-5 év releváns szakmai tapasztalatod? Várunk csapatunkba!

Pozíciócsoport:
Corporate Finance

A BDO Magyarország hazánk legnagyobb magyar tulajdonban lévő pénzügyi tanácsadó vállalata. Budapesti irodánk 1989 óta sikeresen működik, fejlődik és bővül folyamatosan. Ügyfeleink számára a nemzetközi mintát követve kínálunk teljes körű könyvelői, könyvvizsgálati és pénzügyi tanácsadási szolgáltatást. Jelenleg 8 üzletágunk van, melyből a Pénzügyi tanácsadás üzletághoz keresünk kollégát, ami a BDO-n belül egy kisebb 25 fős, kiemelkedő szakmai tudással rendelkező csapat, melyben rengeteget lehet tanulni.

BDO Magyarország Pénzügyi Tanácsadó Zrt. munkatársat keres

Consultant

munkakörbe

Ha szívesen dolgoznál olyan tanácsadó vállalatnál, ahol valóban sok és változatos M&A deal van, akkor nálunk a helyed. Évente átlagosan közel 100 projekt fut nálunk, melyek között a sell side és buy side tranzakciók mellett üzleti tervezés, vállalatértékelés és átvilágítás projekteken is rendszeresen dolgozunk.

Minden iparágban aktívak vagyunk és dinamikusan növekszünk. Célunk, hogy a közép-európi területen regionális hub szerepet töltsünk be és tovább erősítsük piacvezető pozíciónkat a budapesti központunkkal.

Valóban befektetői logikát képviselünk, mi magunk is szeretünk befektetni.

Akit keresünk:

Jelenleg bővíteni szeretnénk mind a négy kompetencia központunkat, így keresünk motivált és tapasztalt jelentkezőket mind vállalatértékelés, átvilágítás, finanszírozás szervezés és M&A területen.

Szakmai és képességbeli elvárásaink:

  • egyetemi végezettség közgazdasági/ pénzügyi/ számviteli területen (preferált Pénzügy vagy Számvitel MSc);
  • 3-5 év munkatapasztalat befektetési banki vagy tanácsadói területen az alábbi fókusszal: vállalatértékelés, M&A, finanszírozásszervezés vagy átvilágatás
  • vállalati pénzügy, számviteli és adózási ismeretek;
  • üzleti területen tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Excel, PowerPoint készségszintű használata;
  • analitikus gondolkodás, képesség complex feladatok megoldására;
  • kiváló kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka szeretete;
  • magabiztos és magát motiválni képes személyiség.

Tanácsadóként a következő feladataid lesznek:

  • részvétel M&A tranzakciós és banki finanszírozási projektekben;
  • vállalatértékelések, üzleti tervek elemzése, elkészítése;
  • cégátvilágításhoz kapcsolódó feladatok elvégzése;
  • a fejlesztési és befektetési lehetőségek elemzése és értékelése;
  • döntéstámogató prezentációk, pénzügyi modellek, megtérülés számítások készítése;
  • teaserek, információs memorandumok összeállítása;
  • piaci trendek, iparági versenytársak elemzése, előrejelzések készítése;
  • kapcsolattartás a projektvezetőkkel és ügyfelekkel.

Amit ajánlunk:

  • Magyarország legnagyobb és legérdekesebb projektjeiben közvetlen ügyfélélmény már az elejétől nyitott lehetőség.
  • Szakmailag kiemelkedő csapat és csapatszellem;
  • Szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget jelentő változatos projektek;
  • Folyamatos, testre szabott képzés és mentorálás;
  • Transzparens és teljesítmény alapú karrierrendszer, negyedéves premizálással
  • Vonzó és modern munkakörnyezet a MOM Parknál;
  • Versenyképesképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, MOM Park