Controlling & Finance Consultant

Ha rendelkezel 1-5 év releváns szakmai tapasztalattal jelentkezz hozzánk, és építsd karriered nálunk!

Pozíciócsoport:
Corporate Finance

A BDO Magyarország hazánk legnagyobb magyar tulajdonban lévő pénzügyi tanácsadó vállalata. Budapesti irodánk 1989 óta sikeresen működik, fejlődik és bővül folyamatosan. Ügyfeleink számára a nemzetközi mintát követve kínálunk teljes körű könyvelői, könyvvizsgálati és pénzügyi tanácsadási szolgáltatást. Jelenleg 8 üzletágunk van, melyből a Pénzügyi tanácsadás üzletághoz keresünk kollégát, ami a BDO-n belül egy kisebb kb. 40 fős, kiemelkedő szakmai tudással rendelkező csapat, melyben rengeteget lehet tanulni.

BDO Magyarország Pénzügyi Tanácsadó Zrt. munkatársat keres

Controlling&Finance Consultant

munkakörbe

Ha szívesen dolgoznál olyan szervezetben, ahol kiemelt fejlődési lehetőségeket biztosítanak számodra, ráadásul változatos projekteken dolgozhatsz, akkor nálunk a helyed. A projektek során mindig a legmagasabb szakmai színvonalat képviseljük, rendszeres a belső és külső képzéseinken pedig folyamatosan fejlesztjük kollégáinkat.

Minden iparágban aktívak vagyunk és dinamikusan növekszünk. Célunk, hogy a közép-európi területen regionális hub szerepet töltsünk be és tovább erősítsük piacvezető pozíciónkat a budapesti központunkkal.

Valóban befektetői logikát képviselünk, mi magunk is szeretünk befektetni.

Akit keresünk:

Controlling kompetencia központunkat bővítjük és olyan tanácsadó jelölteket keresünk, akik számvitelben jártasak, excelben profik, szívesen foglalkoznak elemzéssel, adatvizualizációval és a folyamatok automatizálásával. Bár fókuszban a controlling területe van ennél a pozíciónál, örülünk ha szakmailag érdeklődsz a vállalatértékelés, átvilágítás, finanszírozás szervezés és M&A projektek iránt is.

Szakmai és képességbeli elvárásaink:

  • egyetemi végezettség közgazdasági/ pénzügyi/ számviteli területen (preferált Pénzügy vagy Számvitel MSc);
  • 1-5 év munkatapasztalat controlling területen;
  • számviteli ismeretek;
  • üzleti területen tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • MS Excel professzionális használata;
  • adatvizualizációs és automatizálási ismeretek előnyt jelentenek;
  • analitikus gondolkodás, képesség complex feladatok megoldására;
  • együttműködési képesség, csapatmunka szeretete.

Controlling&Finance Consultant-ként a következő feladataid lesznek:

  • ügyfél projektekben való részvétel, vagy azok önálló menedzselése;
  • havi és negyedéves ügyfél oldali controlling riportok készítése tulajdonosoknak és cégvezetőknek;
  • üzleti tervek elemzése, elkészítése;
  • iparág elemzések, ad-hoc projekt feladatok végzése.

Amit ajánlunk:

  • Magyarország legnagyobb és legérdekesebb projektjeiben közvetlen ügyfélélmény már az elejétől nyitott lehetőség.
  • Szakmailag kiemelkedő csapat és csapatszellem;
  • Szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget jelentő változatos projektek;
  • Folyamatos, testre szabott képzés és mentorálás;
  • Transzparens és teljesítmény alapú karrierrendszer, negyedéves premizálással
  • Vonzó és modern munkakörnyezet a MOM Parknál;
  • Versenyképes jövedelem
  • Egészségbiztosítás és mobiltelefon.